Fabrikanızdaki bulunan tüm bakım  ve üretim süreçlerinizi dijitalleştirerek sürdürülebilirliği artırabilirsiniz. Bu sayede hata yapma olasılığı yüksek olan kritik yerlerde, eğitim oranını maksimize ederken hata oranını ise minimize edebilirsiniz. 

Simsoft'un geliştirdiği Artırılmış Gerçeklik Çözümleri;

  • Bakımların Dijitalleşmesi

  • AR ile Üretim Simülasyonu

  • AR ile Eğitim

  • Dijital İkiz alanlarında çözüm üretmektedir.

 

Bakımların Dijitalleşmesi-Uzaktan Destek Sistemi: Mevcut bakım talimatlarını dijitalleştirerek, uzman olmayan personellerinde bakım yapılmasına olanak tanımaktadır. AR teknolojisi ile bakımların nasıl yapıldığını gerçek dünya üzerinde 3D modeller ile göstererek yazılım, gerekli durumlarda uzaktaki personele bağlanarak anında çözüm için personellere yardımcı olmaktadır. Bu sayede maliyet ve dışa bağımlılık azalmaktadır.

AR ile Üretim Simülasyonu: Simovate Simulation modülünde tasarlanan 2 boyutlu ikonik tasarım sonrasında, firmanın kendi makinelerinin ve kendi ortamının sitem içerisine aktarıldığı yazılımda kullanıcılar kendi süreçlerini telefonlarından ya da tabletlerinden kolayca takip edebilirler. Bu sayede oluşabilecek ani durumlara hızlıca müdahele ederek üretimin durması engellenebilecektir.

AR ile Eğitim: Firmaların personellerine verdikleri eğitimlerin hatırlanabilirliğini artırmak ve gerçek dünyadaki malzemeler ile eğitim tamamlamak için firmalara yardımcı olmaktayız. İlgili personel gerçek hayatta kullanacağı alet ve gerçekleri kullanarak AR ile eğitimi tamamlayıp ne kadar başarılı olduğunu görebilmektedir. Böylece bilgilerin güncel tutulması ve eğitimin hızlandırılması gerçekleşmektedir.

Dijital İkiz: Fabrikanızın dijital ikizini oluşturarak; personel eğitimi, iş başı eğitimi, teknik bakım eğitimleri ve tüm süreçlerinin simülasyonunu fabrika içerisinden izlenmesi çözümlerini üretmekteyiz.

 

Tüm hakları saklıdır. © Simsoft 2020