Bilgisayar teknolojilerinin eğitim sistemlerine girmesi ile birlikte özellikle 21. yüzyılın başından itibaren klasik yüz yüze eğitimin yerine uzaktan eğitime geçiş süreci hızlanmıştır. E-Öğrenme sistemlerinin zamandan ve mekandan bağımsız, kaynağa en kolay yoldan ulaşılmasını sağlayan ve eğitim verimliliğini arttıran, maliyet etkin çözümler sunan yapısı en önemli tercih sebepleridir.

Simsoft eğitim teknolojileri alanındaki çalışmaları ile kullanıcılara web tabanlı, zengin içerikli, senkron ve asenkron eğitim sistemleri sunmaktadır.

Simsoft E-Öğrenme Sistemi;

  • Zamandan bağımsızdır. Eğitimi alan kişiler kendine en uygun zamanda eğitimine kaldıkları yerden devam edebilirler.
  • Mekandan bağımsızdır. Katılımcıların yer değişimine gerek kalmadan, istedikleri yerde ve kalitede eğitim almaları sağlanır.
  • Kurumsal tabanlı ve kişisel gelişime yönelik tüm eğitimlerde gerek kurumsal gerekse akademik eğitimlerin başarılı bir şekilde sunulmasına olanak sağlamaktadır.
  • Tamamen bireysel değildir. Dersleri alan diğer öğrencilerle ve dersten sorumlu eğitmenlerle bilgi teknolojilerinin verdiği imkanları kullanarak iletişime geçmek, sanal sınıflarda bir araya gelmek mümkündür.

Tüm hakları saklıdır. © Simsoft 2020