Askeri Araç Simülatörü Tanıtım Broşürü İçin Tıklayınız

Simsoft, güvenlik birimlerinin eğitim ihtiyaçlarına yönelik olarak görev kritik operasyonlarda kullanılan paletli/tekerlekli, zırhlı/zırhsız araçlar için simülatör sistemleri geliştirmektedir. Geliştirilen simülatörler, operatör ve mürettebat olarak çeşitli araç sistemleri üzerinde sanal ve arttırılmış gerçeklik ile sürücü ve silah sistemleri eğitimlerinin ayrı ayrı veya entegre olarak icra edilmesine olanak sağlamaktadır.

 

Araç Sürüş Eğitimi

Paletli/Tekerlekli, Zırhlı/Zırhsız askeri kara araçlarının, birebir araç donanımına sahip ve yüksek sadakat seviyesinde modellenen araç dinamikleri ile geliştirilen simülatörleri üzerinden ileri seviye sürüş eğitimleri verilmesi sağlanmaktadır.

Tank İstihkam Makineleri Dragon
Zırhlı Personel Taşıyıcı Shortland TOMA
Çekili Top Sistemleri Kobra Land Rover

 

Mürettebat Eğitimi

Görev kritik operasyonlar kullanılan, ateş gücüne sahip askeri araçların sürücü, silah operatörü ve komuta personelinin birbirleri ile iletişim halinde, aynı senaryo içerisinde bütünleşik olarak eğitilmesini sağlayan simülatör sistemidir.

Tank Ağır Silah Sistemleri
Zırhlı Personel Taşıyıcı Gözetleme, Hedefleme Sistemleri
Çekili Top Sistemleri İletişim Sistemler

 

Konvoy Eğitimi

Birden fazla personeli, aracı ve silah sistemini ortak bir senaryo içerisinde toplayarak, görev eğitimlerinin timler halinde verildiği simülatör sistemidir.

Shortland Dragon
Kobra TOMA
Ford Transit Land Rover

Tüm hakları saklıdır. © Simsoft 2020