Simsoft Çalışanları Özeldir.

Simsoft'tan vatani görevini yerine getirmek için ayrılan çalışanlarımıza, tekrar bir arada çalışmak temennisi ile isme özel hazırlatılan bir hatıra hediyesi sunmaktayız.

 

Simsoft Çalışanları Her Yeni Güne Çeşitli Motivasyon Mesajları ile Başlıyor.

Simsoft çalışanlarını her gün motivasyon elektronik postaları ile karşılıyoruz. Böylelikle güne daha mutlu ve olumlu başlıyoruz.

Çalışanlarımızı mutlu etmeyi seviyoruz.

 

 Motivasyon

Simsoft Akademi Eğitimlere Başladı

"Simsoft Akademi Kişisel Gelişim Eğitimleri"'nin ilki olan "İletişim ve İkna Teknikleri" konulu eğitim İnsan Kaynakları Yöneticisi- Kişisel Gelişim Eğitmeni Dr. Başar BAYPINAR tarafından çalışanlarımıza gruplar halinde verilmiştir. Gerek iş yaşamında, gerekse günlük yaşamda kullanılan iletişim ve ikna tekniklerinin teori ve uygulamalar ile anlatıldığı eğitime Simsoft çalışanları yoğun ilgi göstermiştir.

 

"Mutlu Saatler" İle Keyif Molası...

Çalışanlarımıza keyifli anlar yaşatmak ve Simsoft Ailesi üyelerinin birbirleriyle daha da kaynaşmasına vesile olmak amacıyla 27 Ekim 2017 Cuma günü Simsoft'un gelenekselleşmiş "Happy Hour" etkinliği gerçekleştirilmiştir. Bu eğlenceli ve anlamlı buluşmada Simsoft çalışan ve yöneticileri bir araya gelmiş; canlı müzik eşliğinde zengin ikramların yapıldığı etkinliğe ODTÜ Eşli Danslar Topluluğu da salsa gösterisi ve dans atölye çalışması ile renk katmışlardır.

 

Hoşgeldin 2018 Partisi 

Tüm Simsoft çalışanlarının katıldığı, 29 Ocak 2017'de gerçekleştirilen Hoşgeldin 2018 etkinliği, DJ müzik şovu ve sihirbazlık gösteriyle renklendi; Simsoft Ailesi olarak, yeni seneye taptaze umutlar, güzel dilekler ve yeni başarı hedefleriyle dolu coşkulu bir adım atıldı.

 Küçük Sürprizler Büyük Mutluluklar Yaratır 

Simsoft İnsan Kaynakları Departmanı olarak çalışanlarımıza özel olarak dizayn edilmiş sürpriz hediyeler ile motivasyonlarına katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Tadımıza Tat Katan "Kahve Sohbetleri"

Yoğun çalışma temposu arasında bir yandan kahve ile ilgili ilginç ve yararlı bilgilerin paylaşılması diğer yandan farklı kahve çeşitlerinden tadarak lezzet molası vermek adına, “Kahve Sohbetleri” etkinliği gerçekleştirilmiş olup, Bilkent Cyberpark ve ODTÜ Teknokent ofisimizde topraktan fincana kahvenin yolculuğu ile ilgili bilgilendirme sunumu ve sunum eşliğinde birbirinden farklı kahve çeşitlerinin tadımı yapılmıştır.


 

Çalışanlarımızın Doğum Günleri Bizim İçin Çok Özeldir!

Simsoft çalışanlarımıza doğum günlerinde isimlerine özel hazırlanmış tebrik kartı eşliğinde tatlı ve mutluluk dolu bir yeni yaş geçirmeleri temennisiyle hazırlanmış çikolata paketleri paylaşmak bizim bir başka sevgi dolu geleneğimiz...

 

Çalışanlarımıza Özel İkramlarla Renklenen Lezzet Molaları Sunuyoruz

Simsoft İnsan Kaynakları olarak, farklı mevsimlere ve çalışanlarımızdan gelen isteklere göre periyodik olarak meyve, dondurma, içecek ve diğer farklı lezzetleri beğenilerine büyük bir özenle sunuyoruz. Çalışanlarımızın memnuniyetlerinden duyduğumuz coşku ile yeni sürpriz ikram paylaşımlarını planlamaya tutkuyla devam ediyoruz.

 

 

Çalışanlarımızı "Kanatlandırdık"

Simsoft çalışanlarına yoğun çalışma tempoları arasında lezzet dolu bir serinleme ve enerji depolama molası verebilmek adına, 24 Ocak 2018 tarihinde ODTÜ Teknokent ve Bilkent Cyber Plaza ofislerimizde enerji içeceğinin efsane markasının tanıtım ekipleri, çalışanlarımızı ziyaret ederek ürün dağıtımı/tadımı ve tanıtımı gerçekleştirmişlerdir.Tüm hakları saklıdır. © Simsoft 2020