MOBİL OYUN TEKNOLOJİLERİ

Simsoft olarak müşterilerimize ulaşabilmenin en etkin yollarından birinin dijital oyunlar olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda oyun tasarımlarımızda odak noktalarımızı eğitim ve antrenman olarak belirleyerek oyun geliştirme faaliyetlerimizi bu çerçeve içerisinde sürdürmekteyiz.

Mobil oyunlarımızı geliştirirken, oyunculara verilmek istenen bilgileri ve şirket mesajlarını eğlence ögeleriyle birlikte aktarırken, marka bilinirliğini de arttırmaya yönelik tasarım ve teknoloji faaliyetlerini ön planda tutmaktayız.

Öne çıkan mobil oyun projelerimiz:

AMBULANCE FIRST

Ambulance First gerçekçi grafikleri ve 3D modelleri ile bitmeyen bir araba yarış oyunudur.

Oyunda sizler için 3 farklı sürücü davranışı modelledik: Saygısız, orta, saygılı. Hastayı hastaneye ulaştırmaya çalışırken nasıl bir trafikle başa çıkacağınızı seçebilirsiniz.

 

Ambulans aracınızı seçebilir, kazanacağınız puanlarla aracınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Sürmeye başlayıp deneyim kazandıkça, seviye atlarken ambulans şoförlüğü kariyerinizde de ilerlemiş olacaksınız. Siz geliştikçe oyundaki zorluk seviyesinin de artacağını unutmayın!

 

 

      


MYSTARTUP

Kendine has dünyaya sahip olan MyStartup, insanların ihtiyaçlarını karşılamak, ürün geliştirmek ve pazar oluşturmak için yeni teknolojileri üreten bir ekonomi oyunudur. 

ÇOK YAKINDA !!!
Tüm hakları saklıdır. © Simsoft 2020